ÚMYSLY  BOHOSLUŽEB

27.9.2020 – 4.10.2020

Aktualizováno: 26.09.2020

 

         DEN

MÍSTO

ČAS

MŠE SVATÁ

 

 

NEDĚLE 27.9.

 

26. v mezidobí

 

 

 

Želechovice

 

8:00

 

Za živé a + farníky

 

 

Provodov

(Malenisko)

 

10:15

 

Na poděkování za 15 let manželství, za + maminku, s prosbou o Boží požehnání pro celou živou rodinu 

 

14:30

 

Za + rodiče Talašovy, Pučalíkovy, syna Josefa, Zdenka, vnuka Vítězslava a P. Jaroslava Gottfrieda, s prosbou o dar zdraví a Boží ochranu pro živou rodinu

Pondělí 28.9.

Slavnost sv. Václava, hlavního patrona olomoucké arcidiecéze

 

Želechovice

 

8:00

 

Na úmysl dárce

 

Provodov

(Malenisko)

 

10:15

 

Na úmysl dárce

Úterý 29.9.

Svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela

 

 

 

 

Středa 30.9.

Památka
sv. Jeronýma

 

Provodov

(kaple)

 

18:30

 

Na úmysl dárce

Čtvrtek 1.10.

Památka
sv. Terezie z Lisieux

 

Želechovice

 

18:30

 

Za + Ottu Šudomu, rodiče Šudomovy, Pechancovy, bratra Rostislava a za duše v očistci

Pátek 2.10.

Památka
sv. andělů strážných

 

Provodov

(kaple)

 

18:30

 

Na úmysl dárce

Sobota 3.10.

 

 

Želechovice

 

18:30

 

Za + rodiče Terezii a Antonína Patákovy, Aloise a Annu Petrů, s prosbou o ochranu Panny Marie pro živou rodinu

 

 

NEDĚLE 4.10.

 

27. v mezidobí

 

 

 

Želechovice

 

8:00

 

Za živou a + rodinu Mičulkovu a Sekaninovu, s prosbou o Boží požehnání a ochranu Panny Marie pro živou rodinu

 

 

Provodov

(Malenisko)

 

 

 

10:15

 

Za živé a + farníky 

 

14:30

 

Za + rodiče Ludmilu a Karla Blahošovy, s prosbou o Boží požehnání a ochranu pro živou rodinu

 

V měsíci říjnu nás Panna Maria vyzývá,
abychom objevili jednoduchost a krásu modlitby růžence!

 

 

 

 

OHLÁŠKY

 

VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ NA ZŠ ŽELECHOVICE NAD DŘEVNICÍ

1. a 2. třída – úterý od 12:45 – Vladimíra Mičulková

3. třída – pondělí od 12:45 – P. Pavel Martinka (učebna 3.B – 103)

4. a 5. třída – pondělí od 12:45 – Marta Babíčková (učebna 5.A – 107)

6. a 7. třída – pondělí od 13:45 – Marta Babíčková (učebna 6.A – 101)

8. a 9. třída – pondělí od 13:45 – P. Pavel Martinka (učebna 9.A – 206)

 

VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ NA  ZŠ PROVODOV

2. třída – středa – Jana Černá

1. a 2. třída – středa – Jana Černá (od 30.9.)

 

VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ NA  ZŠ BŘEZŮVKY

3. a 4. třída –  středa – P. Pavel Martinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na hlavní stránku